O firmie

Art Rocher to 24 letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze w zakresie realizacji ścian wspinaczkowych – od wizualizacji, przez projekt, produkcję, po dostawę i montaż. Marka Art Rocher to gwarancja najwyższej jakości wykonania!

Jak powstało Art Rocher

Firma powstała w 1989 roku we Francji, a od 1993 roku działa na terenie Polski. Należymy do najdłużej działających firm na europejskim rynku i byliśmy pierwszą firmą w Polsce oferującą kompleksową budowę ścian wspinaczkowych. Od ponad 20 lat zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem ścian, chwytów oraz struktur wspinaczkowych. W cały ten proces zaangażowane są osoby, dla których wspinaczka jest pasją i sposobem na życie. Budowane przez nas obiekty powstają na podstawie głęboko przemyślanych projektów, tak aby zapewnić zarówno początkującym jak i doświadczonym nabywcom satysfakcję oraz najwyższy standard ich użytkowania.

Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy przyjemność współpracować z największymi producentami ścian wspinaczkowych w Europie. Przy współpracy z firmami francuskimi wybudowaliśmy kilkadziesiąt obiektów na terenie Francji, Niemiec oraz Japonii.

Dlaczego wybrać nas

Współpraca i powiązania handlowe z partnerami zagranicznymi zapewniają nam trwały dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych technologii, które stosujemy przy produkcji naszych ścian, chwytów oraz struktur wspinaczkowych. Dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce, nastawionej na dynamiczny rozwój, Art Rocher stale wzbogaca swoją ofertę. Nasze produkty eksportujemy do Niemiec, Belgii, Austrii, Francji, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych. W najbliższym czasie planujemy poszerzenie współpracy międzynarodowej o kolejne kraje.

Art Rocher to wielokrotny współorganizator i sponsor Zawodów Pucharowych Mistrzostw Polski, Austrii, Niemiec oraz Francji. Chwyty wspinaczkowe naszej produkcji otrzymały jedną z najlepszych ocenę spośród 19 producentów w Europie wg. niemieckiego magazynu Rotpunkt.

Naszą dewizą jest satysfakcja klientów, w której upatrujemy swój sukces. Chcemy, aby każdy Klient, który się z nami zwiąże, był zawsze zadowolony z efektów naszej pracy.

Na ścianach wspinaczkowych Art Rocher wspinały się miliony osób na całym świecie. Ty też możesz do nich dołączyć!